Wtorek 1.10

Kalafiorowa (wywar drobiowy, marchew, seler, kalafior, ziemniaki,  natka, śmietanka)

Penne w sosie bolognese  (Makaron penne, wieprzowina, marchew, cebula, czosnek, pomidory, przyprawy, zioła prowansalskie)

Warzywa na parze (Kalafior, marchew, brokuł, masło)

Kasza manna (Kasza manna, mleko, cukier)

Kompot (Owoce mieszane, cukier)


Środa 2.10

Zalewajka

Kotlecik drobiowy

Ryż

Marchewka z groszkiem

Ciasto cytrynowe, herbata imbirowa

 

Czwartek 3.10

Pieczarkowa z makaronem

Wieprzowina w warzywach

Kasza gryczana

Sałatka szwedzka

Owoc, lemoniada

 

Piątek 4.10

Barszcz ukraiński

Pulpety rybne w sosie koperkowym

Ziemniaki puree

Surówka z kiszonej kapusty

Budyń, sok malinowy

 

Poniedziałek 7.10

Pomidorowa

Potrawka z kurczaka

Pęczak

Coleslaw

Kisiel, kompot

 

Wtorek 8.10

Brokułowa

Pieczeń rzymska

Ziemniaki

Buraki zasmażane

Jogurt, lemoniada

 

Środa 9.10

Kapuśniak

Makaron z kurczakiem i pieczarkami

Surówka z marchewki

Ciasto czekoladowe, herbata

 

Czwartek 10.10

Krem warzywny

Bitki duszone

Kasza bulgur

Surówka z czerwonej kapusty

Pudding z owocami, napój jabłkowy

 

Piątek 11.10

Fasolowa

Placki ziemniak/cukinia/marchew

Surówka z selera i jabłka

Owoc, napój imbirowy

 

Poniedziałek 14.10

Barszcz zabielany

Klopsiki drobiowe

Kasza wiejska

Surówka z marchewki i pora

Kisiel, lemoniada

 

Wtorek 15.10

Zacierkowa

Kotlecik schabowy

Ziemniaki

Kapusta zasmażana

Owoc, kompot

 

Środa 16.10

Pomidorowa

Indyk w sosie curry

Kuskus

Surówka z białej rzodkwi

Jogurt, napój malinowy

 

Czwartek 17.10

Zalewajka

Fasolka po bretońsku

Warzywa na parze

Pieczywo

Budyń, herbata z miętą

 

Piątek 18.10

Szczawiowa

Filet z dorsza

Ryż

Surówka z kiszonej kapusty

Mus owocowy, napój owocowy

 

Poniedziałek 21.10

Barszcz biały

Pulpety wieprzowe

Kasza gryczana

Brokuł z bułeczką

Kasza manna, kompot

 

Wtorek 22.10

Pomidorowa

Pieczeń w sosie własnym

Ziemniaki

Surówka z białej kapusty

Ciasto zebra, lemoniada

 

Środa 23.10

Jarzynowa

Makaron w sosie putanesca

Warzywa z wody

Budyń, sok malinowy

 

Czwartek 24.10

Soczewicowa

Burger drobiowy

Kasza jaglana

Marchewka karmelizowana

Jogurt, napój herbaciany

 

Piątek 25.10

Koperkowa

Leczo warzywne

Ryż

Surówka z pora i rzepy

Owoc, kompot

 

Poniedziałek 28.10

Farmerska

Strogonow drobiowy

Kasza pęczak

Surówka z rzodkwi z ogórkiem

Kisiel, lemoniada

 

Wtorek 29.10

Węgierska

Nuggetsy z kurczaka

Ziemniaki

Warzywa z wody

Owoc, herbata z miętą

 

Środa 30.10

Ogórkowa

Placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym

Surówka z marchewki z porem

Jogurt owocowy, kompot

 

Czwartek 31.10

Krupnik

Spaghetti w sosie meksykańskim

Coleslaw

Mini pączki, napój malinowy z cytryną

 

Wtorek 1.10

Kalafiorowa (wywar drobiowy, marchew, seler, kalafior, ziemniaki,  natka, śmietanka)

Penne w sosie bolognese  (Makaron penne, wieprzowina, marchew, cebula, czosnek, pomidory, przyprawy, zioła prowansalskie)

Warzywa na parze (Kalafior, marchew, brokuł, masło)

Kasza manna (Kasza manna, mleko, cukier)

Kompot (Owoce mieszane, cukier)